2026. június 16. kedd
Ma Jusztin, Jusztina, Auréliusz névnap van.
Alapító: Bódis Gábor & Németh Árpád (MCMXC)

Fiók

Felhasználónév:

Jelszó:

Legnépszerűbb

Vajdasági magyar-magyar szótár

Remélhetőleg segítségével jobban megértjük egymást. >

Tovább

“Hálát adunk, hogy Erdély Romániához tartozik”

„Ordítani Kárpátia koncerteken és hullarészegen üvölteni, dögölj meg büdös zsidó.” Ille István ( Kanadai Magyar Hírlap): >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (18.)

Megőrültem. Ezt már kezdem felfogni, de lehet, hogy csak hülyülök. Tizenöt éve nem engedem Sára lányomnak >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (22.)

Simor Márton a becsületes neve. 1975-ben született. Szegedi szobrász és tanár. Mivel vallom, hogy az emberiség >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (12.)

Zsozsó! Őt szinte mindenki így ismeri. Zentai lány, asszony, akinek vadregényes élete valahol mostanság tisztult le. >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (20.)

Mondhatnám azt is, gyerekkori pajtások vagyunk, de ez nem igaz, hisz Robi egy tízessel fiatalabb, és >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (21.)

Ifjúság Mikor Kolumbusz a zsivajgó partra lépetts követték társai, az ittas tengerészek,szagos szél támadt s lábához hullt >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (1.)

Valamelyik nap a múlt héten megcsörren a telefonom, és Árpád közli velem, hogy 19-év után újra >

Tovább

Újra itt a Napló! - hozzászólások

A Napló újraindulása alkalmából megjelent cikkhez több hozzászólás érkezett. Meggyőződésünk, hogy egyes vélemények tájékozatlanságnól fakadnak. Megpróbáltuk közölni >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (13.)

Magamnak ezeket a kérdéseket írtam fel. Olyan emlékeztetőnek, miután vasárnap délután rám csörgött: >

Tovább

Madárdal

Jó magyarnak lenni. Tudom ezt már rég óta, de most szombaton valahogy különösen jó volt, sok >

Tovább

A rikkancs ismét jelenti (8.)

Ma egy könyvről szeretnék szólni. Ez a gondolat már vagy fél éve érik bennem, de most, >

Tovább

Napi ajánló

Egy előre bejelentett puskaporos konteó krónikája

„A Nagy Terv végképp lelepleződött: Soros György, embercsempészek, jogvédők, EU-s vezetők.” Hvg.hu:

Figyelemre méltó elmélettel állt elő az európai közéletet leginkább felkavaró és felrázó személyiség a Kossuth Rádióban, csattanós választ adva a Politico értékelésére, amely szerint őt "lesz majd leginkább érdemes figyelni az európai közéletben a következő hónapok során." Mi az, hogy a következő hónapok során? Már most őt kell figyelnünk, ha meg akarjuk érteni, milyen csapásra készül ellenünk Brüsszel és miért.

Brüsszel ugyanis úgy működik, hogy fogja magát, és embereket telepít be más országokba, amíg azok A Kockát nézik vagy gyanútlanul alszanak. "Egyértelműen meg szeretnénk akadályozni, hogy Brüsszel betelepítsen olyanokat, akiket a magyarok nem akarnak" - jelentette ki az ember, akinek a "politikája lett az új norma Európában", újra fellebbentve a fátylat az uniós eljárások és a nagy betelepítési manőver valós okáról: "a Magyarországgal szembeni uniós eljárások együttese nem más, mint bosszú a különutas gondolkodásért."

Helyben vagyunk. A Nagy Terv végképp lelepleződött, a magyar titkosszolgálatnak - és különösen a TEK-nek - olyan információik vannak, amelyek cáfolhatatlanul bizonyítják, kik tömörültek titkos háttérszövetségbe Magyarország ellen, nettó bosszúból: Soros György, embercsempészek, jogvédők, EU-s vezetők. Szent hajszára szövetkezett a szuverén NER ellen a régi Európának minden hatalma: a pápa és a cár, Metternich és Guizot, francia radikálisok és német rendőrök.

Nem is a konkrét európai menekültpolitika lenne a lényeg itt, hanem az oka. Az egész EU-t lényegében ötödik éve egy nagy sérelmi politika hajtja, hogy bosszút állhassanak az európai közéletet leginkább felkavaró és felrázó személyiségen. A TEK úgy tudja, a magyar különutasság ára várhatóan 4-500 ezer szíriai IS-harcos kötelező befogadása, akiket városszéli konténerekben, belvárosi ingatlanokban és a HM lőterein kell elhelyezni (a halal ételeket Brüsszel biztosítja).

Még szerencse, hogy az európai közéletet leginkább felkavaró és felrázó személyiség pontosan érzékeli: "valóban van némi puskapor a levegőben", néhány ország a szabad mozgást korlátozná, miután befogadták fél Szíriát. De mi nem fogjuk! Nem hagyhatjuk! Ha a legfelkavaróbb európai politikus puskaporszagot érez, az annak a jele, hogy idáig és ne tovább! Éppen tíz éve is ez volt a helyzet, amikor a Fidesz elnöke a 2006-os választásról magabiztosan kijelentette: "Én érzem a puskapor szagát, érzem, hogy mi van a levegőben, és higgyétek el, nagy dolgok vannak készülőben." Voltak is! Csak még öt évet kellett aludni, amíg végleg elkészültek.

Nem engedhetünk a különutasságból. Mert ha Ő velünk, ki lehet ellenünk?

2015. december 7.
Küldje tovább ezt a cikket.

Kommentek

Ehhez a cikkhez még nem fűztek megjegyzést.

Komment írásához be kell jelentkeznie.

Legfrissebb

A nem-győzelem

Ne feledjük, hogy a Hormuzi-szoros Trump iráni bombázásainak megkezdése előtt is nyitva volt. A legjobb esetben >

Tovább

Vajdasági gazdákért: azonnali kárfelmérést és kártérítést!

A Vajdasági Magyarok Demokratikus Közössége (VMDK) feszólítja a Szerb Köztársaság Kormányát, Vajdaság Autonóm Tartomány Kormányát, valamint >

Tovább

Lehetséges forgatókönyvek Vučić 2028-ig tartó hatalmon maradására

„Az elnök lemond egy nagyszabású, előre megrendezett Vid-napi nagygyűlésen. A parlament elnöke ideiglenes köztársasági elnökké válik. >

Tovább

Büdös tahóság

Orbán ezzel szabaddá tette a pályát. Mostantól ugyanilyen eleganciával lehet beszélni az ő családjáról? Lányáról, vejéről, >

Tovább

Jeffrey Epstein kísértete a Fehér Házban

A Situation Roomban valaki felhozott egy meg nem erősített vádat Trumppal kapcsolatban. A történet szerint Epstein >

Tovább

Amikor a tudomány sért

A „fetisizmus” körüli bulvárhisztéria valójában a tudomány és a társadalomról szóló tudás elleni támadás is. Mikor >

Tovább

A futball elüzletiesedéséről

A sportág, amely történelmileg – nemcsak Angliában, a játék bölcsőjében, hanem minden országban, amelyet a 20. >

Tovább

Orbán bukása és Európa felemelkedése

Veresége nem a szélsőjobboldali politika végét jelenti Európában, hanem annak az illúziónak a végét, hogy a >

Tovább

„Nukleáris opció”: elismeri-e az EU a választási eredményeket, ha az SNS-rendszer ugyanúgy folytatja, mint eddig

Az Európai Unió viszonya a szerbiai választásokhoz attól függ majd, hogy végrehajtják-e a választási feltételek javítására >

Tovább

Mindenkit el fog taposni, és a szeme sem rezzen

Minden süllyed. Vučić több bombát dobál, mint valaha. Nem is rejtőzködik. Magának követeli az ég minden >

Tovább

Hogyan hozott szégyent Vučić Szerbiára

Nyilvánvaló, hogy a szerb államfőnek már régóta nem elegendő támaszt nyújtanak a hivatalos intézmények, ezért minden >

Tovább

Gyorsvasút, NIS, Wizz Air, Utiber stb.: Miért „recseg-ropog” hirtelen minden a magyarokkal?

Amióta Orbán Viktor elvesztette a magyarországi választásokat, úgy tűnik, hogy Szerbia üzleti kapcsolatai a korábbi közeli >

Tovább